logo MPWiK

Aktualności

 

Miło nam poinformować, że Prezes Zarządu MPWiK Pan Rafał Zalesiński otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2019 w kategorii Biznes.

Kandydatów do wyróżnienia nominuje kapituła redakcji "Głosu Wielkopolskiego" pod przewodnictwem redaktora naczelnego Adama Pawłowskiego. Elementem każdej nominacji jest uzasadnienie, czyli wskazanie, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2019 roku dana osoba została wyróżniona. W przypadku Prezesa Zarządu MPWiK Pana Rafała Zalesińskiego kapituła doceniła sukcesy zawodowe i wkład w życie lokalnej społeczności, przyznając nominację za rzetelne przekazywanie informacji dotyczących działań firmy, jej godne reprezentowanie oraz za ludzkie podejście do pracownika i klienta.

Tytuły są przyznawane głosami mieszkańców naszego regionu. 

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2019 w każdej kategorii.

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do środy, 12 lutego 2020 r. do godz. 21:30. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w piątek, 14 lutego i potrwa do środy, 26 lutego. Dwa dni później, w piątek, 28 lutego rozpocznie się ogólnopolskich finał. Jego zwycięzców poznamy w środę, 11 marca.

 

Informacje o plebiscycie Osobowość Roku 2019 i osobach nominowanych można znaleźć TUTAJ

Lista osób nominowanych z naszego regionu w kategorii biznes jest dostępna TUTAJ

Nominacja Rafal Zalesinski

a p j