logo MPWiK

Aktualności

 

MPWiK Sp. z o.o. również zaprezentuje się mieszkańcom podczas wydarzeń AOL. Będziemy z Wami 16 i 22 września.

W dniach od 16 do 24 września odbędzie się cykl wydarzeń w ramach trzeciej edycji Aktywnego Obywatelskiego Leszna. Podczas akcji leszczyńska społeczność ma okazję zaznajomić się z działalnością lokalnych organizacji pozarządowych, takich jak fundacje, stowarzyszenia, czy kluby sportowe, a także instytucji i firm zaangażowanych społecznie.

Nasza Spółka każdego roku czynnie bierze udział w wydarzeniach AOL. W tym roku będziemy z Wami podczas Festynu Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji oraz firm zaangażowanych społecznie w sobotę 16 września w godz. 11:00-16:00 na terenie przy stadionie im. Alfreda Smoczyka. W tym roku nasi specjaliści przygotowali dla mieszkańców prezentację usług świadczonych przez Spółkę, a także samochodu i sprzętu specjalistycznego, jak zadymiarka, czy kamera do inspekcji kanałów. 

Ponadto 22 września w godzinach od 9:00 do 14:00 otwieramy dla mieszkańców drzwi Stacji Uzdatniania Wody w Zaborowie. W salce edukacyjnej na terenie stacji odbędą się warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Będzie również możliwość zwiedzania stacji z przewodnikiem - w grupach o godzinach 10:00 i 12:00.

 Zapraszamy!

Aol 2017 Kopia

a p j