Aktualna oferta pracy - MŁODSZY SPECJALISTA DS. INFORMATYKI
logo MPWiK

Aktualności

Oferty pracy

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. informatyki

Zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników – rejestracja zdarzeń, informowanie o stanie wykonania
  • przygotowywanie stanowiska informatycznego pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami obejmującymi instalację nowego sprzętu
    i oprogramowania oraz ewentualną migrację danych, zaewidencjonowanie księgowe i prawne.
  • rozwiązywanie podstawowych problemów teleinformatycznych w Spółce.
  • zapewnianie sprawności i ciągłości funkcjonowania urządzeń peryferyjnych podłączonych do stanowisk komputerowych oraz MFC.
  • przegląd, aktualizacja i weryfikacja poprawek stacji systemów klienckich oraz urządzeń peryferyjnych i MFC.
  • administrowanie sieciami LAN, WAN (VPN, APN), WLAN, WiFi.
  • zarządzanie aplikacjami klienckimi.
  • zarządzanie ustawieniami serwera aplikacyjnego do zarządzania infrastrukturą.
  • zarządzanie serwerami hostowanymi.
  • administrowanie stroną internetową Spółki.
  • prowadzenie ogólnego instruktażu w zakresie technologii informatycznych.
  • pomoc w utrzymywaniu infrastruktury teleinformatycznej Spółki.
  • zarządzanie urządzeniami mobilnymi.
  • zarządzanie systemami zabezpieczeń(m.in. antywirus, UTM).

Wymagania Konieczne :

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • praktyczna wiedza z zakresu informatyki
  • znajomość środowiska Windows, Windows Serwer, Cisco, CMS, CSS
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na stanowisku o zbliżonym profilu
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Oferty kandydatów powinny zawierać:

  • list motywacyjny
  • CV

O zakwalifikowaniu do dalszego etapu rekrutacji i terminie jego przeprowadzenia kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Informacji o rekrutacji i zakresie działania Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lesznie udziela telefonicznie Kierownik Działu Informatyki i Automatyki pod numerem telefonu (65) 529-83-62 lub Kierownik Działu Finansowego pod numerem telefonu (65) 529-83-55.

a p j