logo MPWiK

Aktualności

Komunikaty

UWAGA! ⚠️Otrzymaliśmy niepokojący sygnał, że ktoś próbuje podszyć się pod pracownika MPWiK Leszno! Apelujemy o Państwa czujność i wzmożoną ostrożność!

 Komunikat 1

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Lesznie zawiadamia, że w dniu 06.07.2020 r. w godz. od 08:00  do 15:00 nastąpi czasowe wyłączenie dopływu wody do nieruchomości w miejscowości Karolewko oraz Klonówiec (posesje na odcinku wzdłuż starej trasy nr 5 od Karolewka do pierwszego przejazdu kolejowego w kierunku Poznania).

Powyższe spowodowane jest konicznością wykonania  niezbędnych prac na sieci wodociągowej.

Za zakłócenia w dostawie wody MPWiK w Lesznie przeprasza odbiorców.

Jednocześnie zaznaczamy, że wykonanie niezbędnych prac spowodować może chwilowe pogorszenie jakości wody oraz utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Prace wykonywać będzie:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WESPOL Marek Wesoły

Strzelce Wielkie 8,63-820 Piaski

 

 Tel.601 332 814

 

 

Szanowni Mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, że obecnie ze względu na stan zagrożenia epidemicznego i działania w kierunku ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, prowadzona przez MPWiK Leszno forma bezpośredniej edukacji ekologicznej na obiektach Spółki, została w marcu br. zawieszona do odwołania.

Jednak przygotowujemy ciekawą alternatywę!

Szanowni Klienci!

Informujemy, iż w związku z wprowadzeniem stanu epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej zaktualizowaliśmy komunikat dla Mieszkańców i naszych Klientów.

Bezpośrednia Obsługa Klienta w siedzibie Spółki została wstrzymana do odwołania.

 

 Komunikat 25.03.2020 str.1

Komunikat 25.03.2020 str.2

 

Szanowni Państwo, przesyłamy również do Państwa wiadomości komunikat dla Mieszkańców i Klientów Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lesznie oraz podmiotów współpracujących ze Spółką, w zakresie działań służących przeciwdziałaniu i zwalczaniu, a także zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, z ogromną prośbą o rozpowszechnienie wśród naszej lokalnej społeczności.

 

Szanowni Państwo,

z dniem 1 września 2019 r. powstała tzw. biała lista podatników VAT, zawierająca pełne dane o podatnikach VAT, m.in. numery rachunków rozliczeniowych, o których mowa w art. 49 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Prawo bankowe.

mpw kartka 260x151

W dniach 9 grudnia - 20 grudnia 2019 r. oraz 7 stycznia – 17 stycznia 2020 r. w godz. od 8:00 do 14:00 
nastąpi płukanie sieci wodociągowej przy użyciu wody i powietrza na terenie miasta Leszno zgodnie z harmonogramem:

Drodzy Klienci, informujemy, że KASA, która na czas remontu funkcjonowała w Biurze Obsługi Klienta, wróciła na dotychczasowe miejsce - po wejściu do budynku A (parter) prosimy kierować się w lewo. Okienko, przy którym płaci się rachunki zostało przeniesione w głąb korytarza.

a p j