logo MPWiK

Aktualności

 

Data ogłoszenia konkursu  nie jest przypadkowa, bowiem w dniu 22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody, zaś celem naszej zabawy jest propagowanie postawy proekologicznej wśród uczniów, kształtowanie świadomości w zakresie racjonalnego korzystania z zasobów wodnych i dbałości o zasoby wodne w regionie, promowanie wiedzy o wodzie, uwrażliwienie uczniów na problemy środowiska, zachęcenie do proekologicznych zachowań poprzez picie wody kranowej i korzystanie z wielorazowych pojemników do picia.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować krótki film przyrodniczy o wodzie i ściekach oraz plakat i hasło promujące picie wody kranowej. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania z listy załączników.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 31 maja 2017 r. do godz. 13:00.

Konkurs został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu i objęty patronatem Wielkopolskiego Klastra Wodnego.

 

Przedsięwzięcie pn.: „Chronimy wodę, dbamy o środowisko, pijemy leszczyńską kranówkę” dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

logo wfosigw kolor

a p j