logo MPWiK

Aktualności

 

Wodociągi Leszczyńskie - Otwieramy wystawę i bijemy monety! 120 LAT WODOCIĄGÓW W LESZNIE.

15 października 2021 r. zostanie otwarta na leszczyńskim Rynku jubileuszowa wystawa 120 lat wodociągów w Lesznie. Z tej okazji, a także w ramach wydarzenia Powrót Króla będziemy wybijać jedyne w swoim rodzaju okolicznościowe jubileuszowe monety! 

Wodociągi Leszczyńskie - Działo się na leszczyńskim Rynku

15 października 2021 r. miało miejsce otwarcie wystawy 120 LAT WODOCIAGÓW W LESZNIE, a ponadto w ramach wydarzenia Powrót Króla, przygotowaliśmy dla mieszkańców stoisko, na którym wybijaliśmy pamiątkowe monety okolicznościowe. 💰

Wodociągi Leszczyńskie - Wspominamy Aktywne Obywatelskie Leszno - Wielki Festyn Aktywności i Pasji

PRZYŁACZ SIĘ DO NAS! - takim hasłem Wodociągi Leszczyńskie przywitało mieszkańców podczas sobotniego Wielkiego Festynu Aktywności i Pasji zorganizowanego w ramach tegorocznego Aktywnego Obywatelskiego Leszna

Wodociągi Leszczyńskie - 77. rocznica Powstania Warszawskiego - 1 sierpnia 2021r.

Miasto Leszno, Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie, a także Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie wraz z Partnerami wydarzenia zapraszają serdecznie wszystkich Mieszkańców i odwiedzających nasze miasto Leszno, w tym w szczególności tych Najmłodszych, w niedzielę 1 sierpnia 2021 r. na obchody 77. rocznicy Powstania Warszawskiego, które odbędą się na terenie naszej wodociągowej Stacji Uzdatniania Wody w Zaborowie przy ul. 1 Maja.

Wodociągi Leszczyńskie - Czysta strefa ochrony ujęcia wody Karczma Borowa

Pracownicy Wodociągów Leszczyńskich spisali się na medal i wysprzątali okolice ujęcia i Stacji Uzdatniania Wody Karczma Borowa.

Wodociągi Leszczyńskie - Energia ze słońca na kolejnej stacji uzdatniania wody

Konsekwentnie zmierzając do coraz większej niezależności energetycznej, z radością informujemy, że kolejny ważny krok za nami.

Wodociągi Leszczyńskie - Nasi eksperci w ogniu pytań

Eksperci reprezentujący nasze Wodociągi Leszczyńskie odpowiedzieli na pytania dotyczące leszczyńskiej kranówki💦 

Wodociągi Leszczyńskie - MRML z wizytą na SUW Zaborowo

28 maja br. naszymi gośćmi była Młodzieżowa Rada Miasta Leszna. 

Wodociągi Leszczyńskie - Woda, zdrowie i CSR

Każdego dnia Wodociągi Leszczyńskie dbają o dostawy wody dla mieszkańców aglomeracji leszczyńskiej. Ponadto, obok tego podstawowego aspektu działalności, Zarządowi Spółki leży na sercu rozwój obszaru, na którym działa przedsiębiorstwo. Dlatego chętnie angażujemy się w inicjatywy, które przynoszą korzyści całej społeczności lokalnej

Wodociągi Leszczyńskie - To nasza pierwsza instalacja fotowoltaiczna

6 maja 2021 r. na terenie Stacji Uzdatniania Wody (SUW) Karczma Borowa została uruchomiona instalacja fotowoltaiczna, która składa się ze 120 sztuk monokrystalicznych paneli fotowoltaicznych o mocy jednostkowej 330 Wp.

a p j